Kancelaria adwokacka mec. Magdalena Tomsia specjalizuje się w prawie rodzinnym, w prowadzeniu spraw z zakresu prawa cywilnego i gospodarczego. Pomoc prawna udzielana jest zarówno w formie reprezentowania strony w postępowaniu sądowym i przedsądowym, jak również w formie porad prawnych, sporządzania pisemnych opinii prawych, umów i pism procesowych.

Nasza wieloletnia praktyka dowodzi, że jesteśmy godnym zaufania partnerem, który w każdej sytuacji służy fachową radą i pomocą prawną. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi Klienci byli obsłużeni rzetelnie i kompleksowo. Zapewniamy indywidualne podejście do każdej podjętej sprawy i każdej poświęcamy maksimum zaangażowania. Nasi Klienci cenią nas za niekwestionowany profesjonalizm i skuteczność. Podczas pierwszego spotkania, zanim podejmiemy się reprezentowania interesów naszych Klientów, najpierw szczegółowo omawiamy zakres usług adwokackich oraz naturę zlecenia.

W zakres kompetencji wchodzi obsługa prawna osób fizycznych i osób prawnych. Kancelaria zapewnia również kompleksową obsługę przedsiębiorców.
Prowadzi sprawy rozwodowe, sprawy o odszkodowania, sprawy cywilne, karne oraz gospodarcze, jak również sprawy z zakresy Prawa Administracyjnego i Prawa Pracy.

Z uwagi na dobro naszych Klientów dbamy o zachowanie poufności otrzymanych informacji oraz z należytą starannością podchodzimy do indywidualnych problemów osób obdarzających nas zaufaniem.

Niezależnie od tego, czy czeka Cię trudny rozwód, czy potrzebujesz jedynie fachowej porady możesz zawsze liczyć na nasze pełne zaangażowanie oraz konkurencyjne ceny